Generic selectors
Jen přesné shody
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
Filtrovat podle kategorií
Apple
Asus
Auta
Auta a motocykly
Auto-moto
Banky
Bezdrátová sluchátka
Brokeři
Cestování
Chytré hodinky
Čisticí prostředky
Doplňky stravy
Dualtron
Dům a zahrada
Dům a zahrada
E-shopy a internetové služby
Elektrokoloběžky
Elektronika
Energetika
Epilátory
Filmy
Finance
Firmy
Hotely
Hry
Hry, filmy, seriály
Investiční platformy
Jídlo
Jídlo, doplňky stravy, zdraví
Keto diety
Knihy
Kosmetika
Kosmetika
Krypto burzy
Léky
Mobilní telefony
Móda, oblečení, doplňky
Nákupní galerie
Nápoje
Nezařazené
Nothing
Operační systémy
Ostatní internetové služby
Podvodné a rizikové e-shopy
Pojišťovny
Poradenství
Poskytovatelé internetu, digitální televize a mobilních služeb
Poskytovatelé půjček
Reality
Realme
Samsung
Seriály
Seznamky
Software
Stavebnictví
Vsett
Xiaomi
Xiaomi
RECENZISTE.CZ | Prověřené odborné recenze z autoritativních zdrojů
Generic selectors
Jen přesné shody
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
Filtrovat podle kategorií
Apple
Asus
Auta
Auta a motocykly
Auto-moto
Banky
Bezdrátová sluchátka
Brokeři
Cestování
Chytré hodinky
Čisticí prostředky
Doplňky stravy
Dualtron
Dům a zahrada
Dům a zahrada
E-shopy a internetové služby
Elektrokoloběžky
Elektronika
Energetika
Epilátory
Filmy
Finance
Firmy
Hotely
Hry
Hry, filmy, seriály
Investiční platformy
Jídlo
Jídlo, doplňky stravy, zdraví
Keto diety
Knihy
Kosmetika
Kosmetika
Krypto burzy
Léky
Mobilní telefony
Móda, oblečení, doplňky
Nákupní galerie
Nápoje
Nezařazené
Nothing
Operační systémy
Ostatní internetové služby
Podvodné a rizikové e-shopy
Pojišťovny
Poradenství
Poskytovatelé internetu, digitální televize a mobilních služeb
Poskytovatelé půjček
Reality
Realme
Samsung
Seriály
Seznamky
Software
Stavebnictví
Vsett
Xiaomi
Xiaomi

Manzara.cz

Recenze a hodnocení: 24 %

Recenze Manzara.cz

Popis Manzara.cz

Manzara.cz je internetový obchod s módou. Má své spokojené zákazníky, nicméně jejich názor se ztrácí v záplavě negativních recenzí. Zákazníci si stěžují na velmi nekvalitní zboží, dlouhé dodací lhůty, nekomunikaci a nevracení peněz. Z důvodu nespolehlivosti e-shopu a vysokého množství negativních recenzí nákup na Manzara.cz nedoporučujeme.

Hlavní výhody

 • Některým zákazníkům zboží opravdu dorazilo

Hlavní nevýhody

 • Nekomunikace obchodu
 • Na stránkách chybí kontaktní údaje
 • Nekvalitní zboží
 • Komplikované reklamace a vracení penězOdborné recenze

15 %

Manzara.cz recenze, hodnocení, zkušenosti

Manzara.cz hodnotí uživatelé Modio.cz jednou hvězdou z pěti (15 %).

Na základě velmi špatných uživatelských recenzí nákup na e-shopu Manzara.cz nedoporučujeme.

Alice: Zboží jsem obdržela ve stanovené době. Vzhledem k tomu, že jsem nebyla se zbožím spokojena, reklamovala jsem. Po telefonu jsem se nedovolala, písemně však z obchodu reagovali okamžitě. Vrácené peníze jsem rovněž obdržela ve stanovené lhůtě. Závěrem teď, i když jsem nebyla se zbožím spokojena, musím pochválit okamžité a vstřícné jednání.

Martina: Zboží nekvalitní, vráceno a od 8 .měsíce tohoto roku čekám na vrácení peněz. E-mail mlčí.

Anonymní uživatel: Ve svých podmínkách mají uvedenou dobu doručení v rozmezí 3-5 pracovních dnů. Já si zboží objednávala před týdnem a stále mi nebylo doručeno. Po telefonu se s nimi domluvit nedá, protože neberou telefon. Když jsem je kontaktovala přes Facebook Messenger, tak jsem z nich po dvou dnech komunikace dostala informaci, že balík stále není v ČR a probíhá doprava ze Slovinska. Kontaktní adresu mají psanou na depo GLS.

Hana: Je mi líto, že jsem si tyto recenze nepřečetla dříve. Zboží přišlo pozdě, takže jsem rychle sbalila objednané plavky s sebou na wellness. Bohužel, místo dvoudílných přišly jednodílné, což jsem zjistila až v zahraničí. Na kompenzaci prý tím pádem nemám nárok, protože jsem již plavky použila. Plavky mi k ničemu nejsou, jednodílné už doma mám. Bylo mi nabídnuto, že si mohu dvoudílné doobjednat . Po této zkušenosti se tomuto obchodu samozřejmě vyhnul obloukem.

Přečíst celou recenzi…

Manzara.cz recenze, hodnocení, zkušenosti. Modio.cz - vyhledávač módy a sportovního vybavení | Módní inspirace, novinky i slevy na jednom místě [online]. Dostupné z: https://www.modio.cz/recenze/manzara

 

26 %

Manzara.cz: Jak lidé hodnotí tuto firmu

Na základě 12 recenzí získal obchod hodnocení 1,3 hvězdičky z 5.

Erika: Něco strašného, zboží neodpovídá velikosti, mizerná kvalita a o vrácené peníze se dohaduji 3. týden. Stále slibují, ale nic. V žádném případě NEDOPORUČUJI.

Michaela: Zboží absolutně nekvalitní, zcela rozdílné od fotky na stránkách. Zboží jsem obratem vrátila. Ani po urgencích jsem se svých peněz nedočkala. Takže takto to v naší zemi funguje.

Zdenka: Objednané zboží nekvalitní, neodpovídá popisu. Nereaguje na vrácené zboží, neodpovídá na emaily, nebere telefony. Za vracené zboží mi neposlali peníze. Budu podávat podnět k šetření na živnostenském úřadu a ČOI. NEOBJEDNÁVEJTE, PŘIJDETE O PENÍZE ZA NEKVALITNÍ ZBOŽÍ.

Jaroslava: Jedná velká katastrofa, neobjednávat. Dcera si objednala šaty a může je použit na vytírání jako hadr.

Přečíst celou recenzi…

Manzara.cz (Červené Pečky, Bohouňovice I) • Firmy.cz. Katalog firem a institucí • Firmy.cz [online]. Copyright © 1996 [cit. 15.08.2022]. Dostupné z: https://www.firmy.cz/detail/13049653-manzara-cz-cervene-pecky-bohounovice-i.html
20 %

Recenze Manzara

Anonymní uživatel: Před asi dvěma lety jsem si na tomto e-shopu objednala šaty, přišly ve stanovenou dobu a i materiál odpovídal obrázku. A proto jsem se letos rozhodla si u nich objednat plavky na dovolenou. Objednávku jsem si udělala 18. 7. 22 a z důvodu, že jsem na plavky spěchala, tak jsem 22. 7. 22 zkusila e-shop kontaktovat telefonicky. Bohužel to nikdo nebral. Tak jsem zkusila e-mail na ten jsem dostala i docela rychlou odpověď. Bylo mi řečeno, že obchod je zahraniční, a proto přeprava bude trvat o něco déle. Obdržela jsem nějaké číslo balíku, které jsem si mohla prověřit na webu GLS, ale také mi bylo řečeno, že trasa balíku bude vidět až tehdy, když bude balík v ČR. Čekala jsem až do dnešního dne a balík stále není v ČR. Takže jsem dnes 5. 8. 22 napsala další email na ten se mi zatím nedostalo odpovědi a myslím, že ani nedostane. Existuje mnoho zahraničních e-shopů, které do týdne jsou schopni dodat do ČR zboží, ale tento obchod to nezvládne ani do měsíce. Teď zboží již nepotřebuji, takže pokud někdy možná dorazí balík, může si ho e-shop Manzara strčit někam. Rozhodně ani za tu jednu hvězdičku to nestojí. Doporučuji se velkým obloukem tomuto obchodu vyhnout.

Anonymní uživatel: Nabízené zboží je velice pěkně nafocené, avšak realita je naprosto odlišná. Zaslané zboží vůbec neodpovídalo zobrazení, materiál příšerný. Celou zásilku jsem odeslala zpět 24. 06. 2022 a doposud (do 06. 07. 2022) jsem neobdržela ani potvrzení, že jim zboží došlo v pořádku, natož příslib vrácení peněz. Pokud v nejbližších dnech nedostanu žádnou zprávu o stavu vrácené zásilky, jsem rozhodnuta se obrátit na Českou obchodní inspekci.
V žádném případě tento e-shop NEDOPORUČUJI!

Anonymní uživatel: Rychlé doručení a spokojenost s výrobkem. Plavky splnily očekávání. Poměr cena a kvalita je super.

Anonymní uživatel: Přátelé, POZOR! 19. 1. 2022 potvrdili objednávku, kterou jsem bohužel uhradila. Dnes je 7. 2. 2022 a nemám ani zboží ani peníze. Telefon je permanentně obsazený .Po urgenci e-mailem si vyžádali potvrzení o platbě, které jsem jim poslala a od té doby opět dělají mrtvého brouka. Určitě nedoporučuji. Vyberte si jiný e-shop a když už si něco objednáte, určitě NEPOSÍLEJTE PENÍZE PŘEDEM“ Dnes 9. 2. 2022 jsem se konečně dočkala vrácení peněz.

Přečíst celou recenzi…

Manzara — Heureka.cz. Internetové obchody — Heureka.cz [online]. Copyright © 2007 [cit. 15.08.2022]. Dostupné z: https://obchody.heureka.cz/manzara-cz/recenze/
40 %

Manzara – recenze – plavky, šaty

Recenze na Manzara oblečení nejsou povzbudivé. Zákazníci si chválí hezký design a návrhy, mnohokrát i uspokojivé ceny, ovšem v návalu negativních komentářů se pozitivní ohlasy snadno ztrácejí.

Negativní Manzara recenze zmiňují hlavně špatnou kvalitu výrobků, stěžují si, že jim zboží dorazilo zmačkané a poničené a rozhodně neodpovídá fotografiím.

Objednávky přirovnávají k sázce do loterie, která většinou nevyjde. Za hodně peněz je to málo muziky. Zboží mnoha zákazníkům připomíná levné čínské oblečení, které lze nakoupit na čínských e-shopech o dost levněji.

Zákazníkům se příliš nelibí ani skutečnost, že obchod nenabízí mnoho slevových kuponů Manzara a možnost nakoupit výhodněji je omezená. Přečíst celou recenzi…

Manzara – recenze – plavky, šaty - slevove.cz. Recenze česky, jak nakupovat v eshopech - akce, slevy - slevove.cz [online]. Copyright © 2022 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena [cit. 15.08.2022]. Dostupné z: https://www.slevove.cz/manzara/
20 %

Manzara recenze: Zákazníci si stěžují, vyplatí se zkusit?

Nyní se podíváme na to nejdůležitější. Tím jsou recenze lidí, kteří se rozhodli nákup na e-shopu Manzara risknout.

Lidé uvádějí, že:

 • Po potvrzení a uhrazení objednávky nebylo dodáno zboží, vrácení peněz trvalo delší dobu
 • Zboží nevypadá tak, jako na fotkách
 • Oblečení je ušito z nekvalitních materiálů
 • Neodpovídá číslování
 • Výrobky jsou předražené
 • E-shop špatně komunikuje
 • Nedoporučují nákup
 • Po vyprání se jim oblečení rozpadlo
 • Na webu jim chybí povinné identifikační údaje

Drtivá většina zákazníků nebyla s nákupem na Manzara spokojená. Z toho důvodu nedoporučuje nákup ani ostatním. Přečíst celou recenzi…

Manzara (recenze): Zákazníci si stěžují, vyplatí se zkusit?. Recenzin.cz - Zkušenosti a recenze z první ruky [online]. Copyright © 2022 [cit. 15.08.2022]. Dostupné z: https://www.recenzin.cz/manzara-recenze/Hodnocení a recenze uživatelů

0
Rated 0 out of 5
0 z 5 hvězd (dle 0 hodnocení)
Excelentní0%
Velmi dobrý0%
Průměr0%
Slabý0%
Odpad0%

Zatím nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše.